Kliky na dveře

Tipy na kvalitní a levné značkové kliky

Kliky ke dveřím – trendy pro rok 2017

Přejeme vám, abyste měli každý den kliku! Jak tu ve smyslu štěstí, tak tu, s jejíž pomocí snadno vstoupíte do dveří. A právě s takovou klikou vám můžeme pomoci.

Při modernizaci vašeho bydlení určitě nepodceňte kliky ke dveřím. Jsou poměrně malým, ale důležitým detailem. A hlavně, funkční věcí, jíž se každý dotýká. Moderní jsou kliky v měděných, bronzových či platinových odstínech, a také kontrasty matu a lesku, které můžete uplatnit i na dalších kovových doplňcích.

Vezměte za kliku a vejděte…

Máme pro vás tipy na kované, mosazné, atypické kliky i retro kliky ke dveřím. Prohlédněte si například kované kliky do dveří. Pokaždé, když za ně vezmete, připomenete si nostalgii starých časů. Takové kliky otevíraly dveře zámků či městských paláců, a dnes otevírají běžné administrativní prostory, prodejny, čerpací stanice nebo nákupní centra. Jsou cenově dostupné a hodí se i do vlhkého prostředí.

Dveřní kování MP Tilly-R ovál (KOVANÁ ČERNÁ)

Do interiéru si můžete pořídit například trendy bronzové kliky, štítkové i rozetové kování, u něhož je klika a zámkový díl zvlášť. Vypadají vznešeně, a hlavně, dobře padnou do ruky. Novinkou jsou antialergické kliky, jejichž povrch neobsahuje nikl. Jsou odolnější vůči vodě, oděru, poškrábání a kapalným skvrnám. Možná vás překvapí, jak elegantní design mají při vší té funkčnosti.

Už nemusíte vzdychat: „Má to ale někdo kliku…“ Klikněte do e-shopu a mějte ji taky!

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: